Witamy na blogu FORDATA!

Aleksandra Prusator
20/04/2013

Witamy na blogu FORDATA! Jesteśmy wiodącym dostawcą systemu typu Virtual Data Room w Polsce. Stworzyliśmy blog, aby móc dzielić się z Państwem najlepszymi praktykami w zakresie organizacji Państwa transakcji biznesowych.

Chcemy dzielić się naszymi pomysłami, przemyśleniami, doświadczeniami, a także publikować wartościowe raporty dotyczące branży, w której działamy.

W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, specjalizację (dopasowanie działania aplikacji do potrzeb konkretnych branż) oraz kompleksowość usług (gwarantujemy pomoc w przygotowaniu dokumentacji, zarządzaniu systemem a także wsparcie techniczne).

Zdecydowaliśmy się prowadzić blog, gdyż zdajemy sobie sprawę, jak ważne są kwestie bezpieczeństwa danych i jak mało można na ten temat znaleźć w sieci wiarygodnych i rzetelnych informacji. Pragniemy, by nasz blog służył zarówno dotychczasowym i nowym klientom, którzy właśnie tutaj znajdą informacje o aktualnościach i nowościach w naszej ofercie, a także wszystkim użytkownikom (naszym przyszłym czytelnikom) zainteresowanym tematyką bezpieczeństwa danych.

Zachęcamy do śledzenia naszych artykułów!

Zdjęcie główne – fotolia.com

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Aleksandra Prusator
Sales & Marketing Director
Spodobało Ci się?
Udostępnij!
Najczęściej czytane
Chcesz być na bieżąco?
Dołącz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (płeć, imię, e-mail, język) przez firmę FORDATA sp. z o.o. w celu otrzymywania newslettera firmowego. Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania bądź przekazania innemu administratorowi danych, a także wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania moich danych na cele marketingowe, poprzez kontakt: biuro@fordata.pl. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej brak zgody uniemożliwi wysyłkę newslettera. Cofnięcie zgody nie wpływa na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych. Pełna informacja o Administratorze danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

FreshMail.pl
Obserwuj nas
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2018)
Zamów prezentację produktu lub darmową wersję testową!
Zostaw swoje dane i skorzystaj z wersji testowej przez 14 dni za darmo!
W pakiecie otrzymasz wsparcie techniczne 24/7,
dedykowanego konsultanta wraz z indywidualną prezentacją produktu.
Dział sprzedaży pracuje w dni robocze w godz. 9-17.

Oświadczam, iż zostałem poinformowany o prawie dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania bądź przekazania innemu administratorowi danych, a także wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania moich danych na cele marketingowe, poprzez kontakt: biuro@fordata.pl. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej brak ww. zgód uniemożliwi realizację celów wskazanych wyżej. Cofnięcie zgody nie wpływa na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych. Pełna informacja o Administratorze danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

FreshMail.pl