Witamy na blogu FORDATA!

Aleksandra Prusator
20/04/2013

Witamy na blogu FORDATA! Jesteśmy wiodącym dostawcą systemu typu Virtual Data Room w Polsce. Stworzyliśmy blog, aby móc dzielić się z Państwem najlepszymi praktykami w zakresie organizacji Państwa transakcji biznesowych.

Chcemy dzielić się naszymi pomysłami, przemyśleniami, doświadczeniami, a także publikować wartościowe raporty dotyczące branży, w której działamy.

W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, specjalizację (dopasowanie działania aplikacji do potrzeb konkretnych branż) oraz kompleksowość usług (gwarantujemy pomoc w przygotowaniu dokumentacji, zarządzaniu systemem a także wsparcie techniczne).

Zdecydowaliśmy się prowadzić blog, gdyż zdajemy sobie sprawę, jak ważne są kwestie bezpieczeństwa danych i jak mało można na ten temat znaleźć w sieci wiarygodnych i rzetelnych informacji. Pragniemy, by nasz blog służył zarówno dotychczasowym i nowym klientom, którzy właśnie tutaj znajdą informacje o aktualnościach i nowościach w naszej ofercie, a także wszystkim użytkownikom (naszym przyszłym czytelnikom) zainteresowanym tematyką bezpieczeństwa danych.

Zachęcamy do śledzenia naszych artykułów!

Zdjęcie główne – fotolia.com

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Aleksandra Prusator
Sales & Marketing Director
Spodobało Ci się?
Udostępnij!
Najczęściej czytane
Chcesz być na bieżąco?
Dołącz do nas!

FreshMail.pl
Obserwuj nas
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)